zlobek@ugdarlowo.pl
Gminny Żłobek Dziecięcy Zakątek w Rusku

Zakończenie Roku Żłobkowego 2021/2022

2022-07-04 12:18:32 - Sylwia Jendrysiak

30 czerwca 2022 r.odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Żłobkowego.

Pożegnanie to czas niezwykły i niezapomniany zarówno dla dzieci, rodziców a także dla dyrektora, opiekunek i wszystkich pracowników żłobka.

W uroczystości uczestniczyli zaproszeni Rodzice , a także Wójt Pan Radosław Głażewski oraz Radni Gminy Darłowo.

Po powitaniu zebranych gości przez Panią Dyrektor pojawiły się najważniejsze osoby tego dnia, czyli absolwenci żłobka.

Dzieci zaprezentowały wspaniały występ artystyczny. Ostatnią wspólną chwilą oprócz zabawy towarzyszyły podziękowania, wzruszenia i uściski.

Dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom, upominki oraz słodkości. Dzień ten pozostanie w naszej pamięci i będziemy mogli go przywoływać patrząc na piękne zdjęcia, których nie zabrakło podczas tej uroczystości.

Po tak wzruszających chwilach wszyscy udali się na poczęstunek, podczas którego nie obyło się bez wspomnień i wzruszeń.